World of Tanks

Celá obrazovka

Hodnocení 4.8 / 5. Hlasů 4

O World of Tanks

World of Tanks je týmová MMO akční hra zaměřená výhradně na obrněnou válku v polovině 20. století. Je to střílečka s mnoha taktickými prvky. Vyberte si svůj tank a pusťte se do epických bitev!

Pokročilý systém vylepšení změní váš základní tank na nepřemožitelný destrukční stroj, který dokáže zničit všechny vaše soupeře, kteří vám stojí v cestě. Vyberte si svůj tank pečlivě: od rychlých a manévrovatelných tanků s menší ochranou až po ty nejtěžší, ale i pomalejší tanky. Nebo udělejte kompromis a pořiďte si univerzální tank. Bez ohledu na to, co si vyberete, se ujistěte, že tank vyhovuje vašemu stylu hry.

Nicméně, není to jen tank, který vyhrává bitvy. Ve World of Tanks musíte být kromě skvělého velitele také týmový hráč. Kombinované úsilí každého hráče ve vašem týmu vás dovede o krok blíže k vítězství.

Jak hrát World of Tanks?

Vylepšete svůj tank se zkušenostmi a kredity, které získáte v bitvách, abyste mohli prozkoumat a vylepšit váš mohutný válečný stroj. Čím více vylepšení provedete, tím více bude váš tank výkonný na bojišti.

World of Tanks je autentická hra, která přináší více než 150 tanků vyrobených v Německu, Sovětském svazu a Spojených státech a to s neuvěřitelnou přesností. Vyzkoušejte některé legendy z období 1930 – 1950, včetně některých prototypů, které na bojišti nikdy nebyly.

Strategie pro World of Tanks

TIP: Hra se nanačítá?

Zkontrolujte, zda máte vypnutý Adblock. Některé hry mohou se zapnutým AdBlock-em způsobovat problémy. Děkujeme za pochopení.